Prekių katalogas

Masažo stalų komplektai

 • Sulankstomų masažo stalų komplektai didesniam jūsų patogumui. Įsigykite dabar!
   

  Prekių nėra.
 • Mūsų el. parduotuvėje – net kelios dešimtys masažo stalų komplektų, iš kurių kiekvienas Jūsų tikrai išsirinksite geriausią, idealiausiai Jūsų galimybes ir norus atitinkantį. Įsigyti komplektą verta, nes nereikia rūpintis keliais pirkimo procesais, atskirai rinktis masažo stalo ir darbui reikalingų priedų.

  Galite rinktis aliuminio rėmo masažo stalo komplektą arba medinio rėmo masažo stalo komplektą. Tiek vieni, tiek kiti masažo stalai yra sulankstomi, todėl patogiai nešite, transportuosite savo pirkinį, jei dirbsite ne vienoje vietoje. Masažo stalų komplektai bus idealus pasirinkimas tiek darbui erdviame masažo kabinete, tiek namuose ar vykstant masažo paslaugų teikti į klientų namus.

  Masažo stalo komplektą sudaro tvirtas, ilgaamžis, stabilus ir iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas masažo stalas bei priedai, t. y. masažui skirtos pagalvėlės, pavyzdžiui, apvali pagalvėlė ir pusinė pagalvėlė. Visos pagalvėlės pagamintos iš kokybiškų medžiagų, puikiai prisitaiko prie kūno, nelieka nugulėjimo žymių. Rinkdamiesi komplektą daugiausia dėmesio skirkite svarbiausiam jo komponentui – masažo stalui.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tik patikimo ir aukštas pozicijas masažo įrangos rinkoje užimančio gamintojo – RestPro – masažo stalai, taip pat masažo stalų komplektai. Kokybė yra esminis veiksnys, mūsų veiklos principas, tad daug dėmesio skiriame gamintojų pasirinkimui. Džiaugiamės galėdami Jums siūlyti aukščiausius kriterijus atitinkančio RestPro masažo stalus.

  Masažo stalų komplektai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus pirkimo procesas. Kartais pirkinius planuojame, o kartais įsigyti vieną ar kitą daiktą poreikis atsiranda staiga. Tiek vienu, tiek kitu atveju reikia susiplanuoti laiką, kada važiuoti į parduotuvę naujo pirkinio ieškoti. Tiesa, to laiko gali prireikti nemažai, nes reikia derintis prie parduotuvių darbo laiko, o jei dar vienoje nerandate tinkamo Jums daikto... Ar žinote, kad viskas kur kas paprasčiau perkant internetu? Jums nereikia niekur važiuoti, nereikia gaišti kelių valandų brangaus laiko, atsiprašyti iš darbo ar nutraukti kitos veiklos, nes pirkti internetu galite po darbo, anksti rytą ar net naktį. Nusikratykite ir pirkinio transportavimo rūpesčių, nes Jūsų užsakytą masažo stalo komplektą pristatysime per vieną ar dvi darbo dienas ir iškart galėsite naudotis naujuoju pirkiniu!