Prekių katalogas

Kosmetologiniai krėslai

  • Kosmetiniai krėslai, kosmetologinės kėdės

  • Jei teikiate grožio paslaugas, žinote, kokios svarbios yra darbo priemonės. Kone kiekviename grožio kabinete rasime kosmetologinį krėslą, atliekantį reikšmingą vaidmenį: jis yra ta oazė, kurioje Jūsų klientas turi jaustis komfortiškai – juk dažniausiai jame klientas turi praleisti pusvalandį, valandą ar dar daugiau! Negana to, krėslas turi netrukdyti specialistui tinkamai atlikti procedūras. Ir dar – krėslas turi būti reprezentatyvus bei derėti kosmetologijos kabineto aplinkoje.

    Mūsų el. parduotuvėje rinkitės tvirtus, ilgaamžius, kokybiškus ir puikiai atrodančius trijų arba keturių dalių kosmetologinius krėslus. Trijų dalių kosmetologiniai krėslai turi reguliuojamą atlošą, kojų atramą. Taip pat yra galimybė reguliuoti ir porankius. Keturių dalių kosmetologiniai krėslai nuo trijų dalių krėslo skiriasi tuo, kad atskiros dalys yra kiekvienai kojai, todėl galima nustatyti skirtingus aukščius kojoms.

    Krėslų minkštosios dalies užpildas – kokybiškas porolonas. Net 10 centimetrų storio sluoksnis užtikrina komfortą krėsle praleidžiant valandą ar daugiau. Šio porolono dar vienas privalumas – neatsiranda nusėdėjimo žymių. O tvirtas plieno rėmas užtikrina krėslo stabilumą, patvarumą.

    Mūsų asortimente – RestPro kosmetologiniai krėslai. Gamintojas yra vienas geriausių šioje rinkoje, tad džiaugiamės klientams galėdami siūlyti tik geriausios kokybės prekes. Galėsite rinktis baltą arba jodą kosmetologinį krėslą.

    Kosmetologiniai krėslai internetu ZemaKaina.lt parduotuvėje – lengva išsirinkti, patogu pirkti. Kosmetologiniais krėslais neprekiaujama įprastuose prekybos centruose, todėl šio pirkinio reikia vykti į specializuotas parduotuves. Tai reiškia, kad turėsite taikytis prie parduotuvės darbo laiko, strateginės vietos ir skirti nemažai savo laiko tokiai kelionei bei prekės pasirinkimui. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad greičiausiai visa tai daryti reikės Jūsų darbo metu. Štai todėl pirkti internetu kur kas paprasčiau ir patogiau, nes esate nepriklausomi darbo ir vietos požiūriu, galite rinktis norimu paros metu, bet kurioje vietoje. Negana to, kosmetologinis krėslas yra nemažas pirkinys, jam parsigabenti iš fizinės parduotuvės gali tekti samdyti transportą. Bet jei pirksite mūsų parduotuvėje, pristatymu rūpintis nereikės – į namus, darbo vietą ar kitų adresu atvešime Jūsų naują kosmetologinį krėslą jau paruoštą naudoti. Ar gali būti patogiau?