Prekių katalogas

Gyvūnų kirpimo mašinėlės

 • Furminator Obcinacz do pazurów
  Kodas: DLZFUMODP0001
  Kaina 1194 
  Furminator Pilnik do pazurów
  Kodas: DLZFUMODP0002
  Kaina 2837 
  Camry CR 2821 pet hair clipper
  Kodas: DLZADLSTR0002
  Kaina 2626 
  Kaina 3999 
 • Mylimais augintiniais siekiame pasirūpinti kuo kokybiškiau. O tas rūpestis apima ne tik bazinių gyvūno poreikių patenkinimą, bet ir jo išvaizdos puoselėjimą. Pastarasis yra neatsiejamas nuo gyvūnų kirpimo – sutikime, netvarkingas, susivėlęs katinas, šuo ar kitas gyvūnas tikrai nebus toks dailus ir mielas kaip tas, kuris visada švarus ir gražiai nukirptas. Taigi, jei namuose turite augintinį, kurį reikia kirpti, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti kokybišką kirpimo mašinėlę.

  Mūsų el. parduotuvėje esančios gyvūnų kirpimo mašinėlė pasižymi tyliu veikimu, patogiu valdymu ir nepriekaištingu kirpimu. Šie aspektai užtikrins ne tik puikų rezultatą, bet ir patogumą mašinėlės naudotojui.

  Gyvūnų kirpimo mašinėlės tinka ne tik kailiui kirpti – jos bus puikus pasirinkimas, kai reikia kirpti snukio, ausų, uodegos ar kojų plaukus. Rinkdamiesi tokią mašinėlę įvertinkite, kokie yra jos peiliukai – prioritetą teikite nerūdijančio plieno ar keramikos peiliams, užtikrinsiantiems nepriekaištingą kirpimą. Būtinai įvertinkite ir tam tikrus jos parametrus, pavyzdžiui, apsisukimų per minutę skaičių, elementus, jų krovimo laiką. Žinoma, labai svarbus ir prietaiso veikimo laikas. Keli greičiai suteiks daugiau pasirinkimo galimybių. Papildomo patogumo ir saugumo suteiks įjungimo mygtuko užrakinimo funkcija, patogus ir lengvas mašinėlės valymas. Įvertinkite komplektaciją, pavyzdžiui, kiek antgalių yra pridedama.

  Daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, pasirinkimui. Prioritetą teikiame tik pripažinimą pelniusiems gamintojams. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Andis gyvūnų kirpimo mašinėles. Šis prekės ženklas rinkoje gerai žinomas, pelnęs klientų simpatijas, yra vertinamas labai teigiamai. Džiaugiamės Jums galėdami siūlyti tik geriausiųjų gaminius.

  Gyvūnų kirpimo mašinėlės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus asortimentas, patogus apmokėjimas, spartus prekių pristatymas. Jei nusprendėte kirpimo mašinėlę rinktis pas mus, tai neabejotinai atrasite Jūsų poreikius ir galimybes geriausiai atitinkančią. Pirkti internetu labai patogu, nes nereikia važiuoti į specializuotas parduotuves, gaišti brangaus laiko. Pirkti internetu galite bet kuriuo Jums patogiu paros metu iš bet kurios vietos, todėl visiškai savarankiškai planuosite pirkimo procesą. Jūsų užsakymą pristatysime per 1–2 dienas nurodytu adresu! Ar gali būti patogiau?