Prekių katalogas

Vibraciniai šlifuokliai

 • Vibraciniai šlifuokliai (dar vadinami plokštuminiais) – lengvai kontroliuojami bei pakankamai tylūs prietaisai. Vibracinės šlifavimo mašinos ypač tinka neturintiems daug patirties meistrams, kadangi šlifavimas vyksta palyginti švelniai su juostiniais ar ekscentriniais šlifuokliais. Pagrindinė vibracinio šlifuoklio paskirtis – švelnus šlifavimas apie kraštus bei kampus, glaisto sulyginimas ar seno dažų sluoksnio nuėmimas.

 • Reikia nušlifuoti senų dažų ar lako sluoksnį nuo rąstinio namo ar kito statinio, o gal lentas, medinius lauko baldus ar kt.? Šlifuoti medieną nėra paprasta – darbas reikalauja daug laiko sąnaudų, priklausomai nuo šlifuojamo ploto, taip pat ištvermės ir jėgos. Šlifuojant specialiu popieriumi greitai pavargsta rankos, akis griaužia dulkės ir darbas neilgai trukus labai apkarsta. Jei atsidūrėte būtent tokioje situacijoje ar planuojate tokius darbus, paskubėkite įsigyti vibracinį šlifuoklį!

  Lengvi, puikiai kontroliuojami ir palyginti tyliai veikiantys vibraciniai šlifuokliai tiks ne tik profesionalams – jie paklus ir pradedančiojo rankoms. Geriausia tai, kad dirbant šio tipo šlifuokliu medienos paviršių pažeisti būtų gana sunku, todėl net jei nesate tokio šlifuoklio laikęs rankose, nenusiminkite, nes netrukus perprasite jo veikimo principą ir šlifuosite lengvai bei sparčiai.

  Vibraciniai šlifuokliai daugiau orientuoti į švelnų šlifavimą, jie puikiai tiks kampams, kraštams, kai reikia sulyginti medienos glaistą ar nuimti seno lako arba dažų sluoksnį.

  Vibraciniam šlifuokliui tinka keturkampio formos švitrinis popierius.

  Rinkdamiesi vibracinį šlifuoklį prioritetą teikite tvirtą korpusą turinčiam įrankiui, dulkių surinkimo galimybė leis dar labiau mėgautis darbu, o ergonomiška rankena ir maža vibracija šlifavimo procesą pavers tikru malonumu.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje pasirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį vibracinį šlifuoklį. Daug dėmesio skiriame gamintojų atrankai, todėl mūsų asortimente rinksitės tik iš pripažintų gamintojų prekių: Black + Decker, Bort, Einhell, Makita, Metabo, Stomer. Jei nežinote, kokį vibracinį šlifuoklį pasirinkti, ar abejojate savo pasirinkimu, kreipkitės į mūsų specialistus el. parduotuvėje nurodytu telefonu ir padėsime teisingai nuspręsti.

  Vibraciniai šlifuokliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė pirkti neišeinant iš namų ir dažnu atveju mokėti mažiau nei įprastoje parduotuvėje. Mes siūlome patrauklias šlifuoklių kainas, o jei pasinaudosite viena ar kita taikoma akcija, tai už puikų įrankį mokėsite neįtikėtinai mažai. Pirkdami internetu Jūs esate nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko – ar gali būti patogiau? Taip, gali, nes Jūsų užsakytas prekes pristatysime tiesiai į rankas vos per porą darbo dienų!