Kuprinės dviratininkams, bėgikams

 • Kuprinė dviratininkui Spokey Hydro 2L Pilka
  Kodas: 5901180399401
  Kaina 1999
  2499 Sutaupykite 500
  Kuprinė Spokey SPRINTER (Mėlyna)
  Kodas: 5901180317818
  Kaina 3199
  Dviratininko kuprinė Spokey CAPTOR 2 L
  Kodas: 5907640800944
  Kaina 2900
 • Esate entuziastingas dviračių sporto mėgėjas ir mielai propaguojate tai pats? Dažnai leidžiatės į ilgesnes ar trumpesnes keliones dviračiu? Jei taip, tada puikiai žinote, kaip svarbu turėti patikimą ir patvarią kuprinę, kurioje galite laikyti svarbiausius kelionėje praversiančius daiktus. Speciali dviratininkams skirta kuprinė yra lengva ir labai patogi – nė nejusite, kad ją turite. Negana to, tokia kuprinė bus puikus pasirinkimas ir bėgikams ar keliaujantiems pėsčiomis, kai nereikia neštis daug daiktų!

  Vos kelis šimtus gramų sveriančios kuprinės dviratininkams, bėgikams nesudarys didelių papildomų apkrovų, jos labai patogios net ilgiau važiuojant ar bėgant. Lengva kuprinė bus nepamainoma ir keliaujant pėsčiomis – joje nešitės svarbiausius daiktus.

  Kuprinės dviratininkams, bėgikams turi reguliuojamas petnešėles, tad greitai ir lengvai pritaikysite kuprinę prie savo kūno. Klubo ir krūtinės diržai, kuriuos turi kuprinė, užtikrins saugumą, patogumą ir kuprinės stabilumą. Šviesą atspindintys elementai – labai svarbi kuprinės detalė, garantuosianti saugumą ir tai, kad būsite matomi tamsiuoju paros metu. Kuprinės dviratininkams, bėgikams pagamintos iš vandeniui atsparios medžiagos, todėl jose saugomų daiktų nesugadins netikėtai užklupęs lietus.

  Skirtingi dizainai, spalvos leis pasirinkti labiausiai patinkančią ir Jūsų poreikius atitinkančią kuprinę. Rinkdamiesi kuprinę dėmesį atkreipkite ne tik į dizainą, bet įvertinkite jos talpą, matmenis – tai svarbu, kad kuprinėje tilptų visi daiktai, kuriuos norite turėti drauge su savimi važiuodami dviračiu ar bėgdami.

  Gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimas yra labai atsakingas ir svarbus procesas. Spokey gamintojo kuprinės dviratininkams, bėgikams – mūsų el. parduotuvėje rasite platų pasirinkimą. Šis gamintojas sporto ir laisvalaikio prekių rinkoje yra puikiai žinomas, vertinamas, jo gaminiai pozicionuojami kaip aukštos kokybės bei patvarūs. Džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti tik geriausiųjų produkciją, nes vertiname tuos, kurie mumis pasitiki.

  Kuprinės dviratininkams, bėgikams internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite geriausiai tinkančią Jums. Rinkitės patikusią kuprinę mūsų svetainėje, apmokėkite už ją patogiausiu Jums būdu ir nesukite galvos dėl prekės atsiėmimo, nes pristatysime pirkinį į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Galime pristatyti ir į paštomatus.