Prekių katalogas

Elektriniai trimeriai, krūmapjovės

  • Jei turite nuosavą kiemą, jame neabejotinai yra didesnis ar mažesnis žolės plotas, medžių, krūmų. Tam, kad visa augmenija atrodytų tvarkingai ir kurtų dailią sodo koncepciją, tikslinga skirti pakankamai laiko jų priežiūrai: žolę reikia periodiškai pjauti, medžius apgenėti, nereikalingus išpjauti. O jei įsigijote apleistą sklypą, tai be reikiamų įrankių sunkiai beišsiversite. Gelbės trimeriai, krūmapjovės. Tiesa, trimeris reikalingas net ir tada, jei Jūsų namą supa dekoratyvi veja, nes su vejapjove vargu, ar pavyks nupjauti veją tvoros pakraščiuose, palei takelius. Verta pagalvoti apie trimerio įsigijimą.

    Elektriniai trimeriai, krūmapjovės yra patrauklūs daugeliui savo aplinkos puoselėtojų. Pirmiausia, jie masina žema kaina. Taip pat elektriniai trimeriai nesunkūs, juos lengva valdyti, nepavargstama net ir ilgiau pjaunant, be to, elektrinis įrankis veikia tyliau. Dar vienas privalumas – elektrinis trimeris, krūmapjovė „atleidžia“ nuo būtinybės rūpintis kuru, todėl nereikia nerimauti, kad proceso eigoje kuras pasibaigs ir darbus reikės nutraukti. Tai sąlygoja ir dar vieną privalumą – išmetamųjų dujų kvapo nebuvimą. Kaip neigiamą aspektą reikėtų paminėti tai, kad laidas ir elektros šaltinio poreikis riboja mobilumą, t. y. elektriniai trimeriai, krūmapjovės gali būti naudojami tik ten, kur yra elektros lizdas, ir reikia susitaikyti, kad dirbant nuolat painiosis laidas. Dar vienas dalykas – elektriniai trimeriai yra mažiau galingi, palyginti su benzininiais. Jei planuojate pjauti ne tik žolę, bet ir krūmus ar plonus medelius, reikės galingesnio trimerio,turinčio pjovimo diskus – juk su valu, naudojamu mažo galingumo trimeriuose, krūmų ir medelių tikrai nenugalėsite.

    Jei ieškote puikaus kainos ir kokybės santykio, tai jį rasite el. parduotuvėje ZemaKaina.lt. Čia Jūsų dėmesiui – tik patikimų gamintojų elektriniai trimeriai, krūmapjovės: Black+Decker, Einhell, Grizzly, Ikra.

    Elektriniai trimeriai, krūmapjovės internetu yra Jūsų proga patogiai ir operatyviai įsigyti kokybišką sodo įrankį, labai praversiantį puoselėjant savo aplinką. Pirkti internetu naudinga ne tik finansiniu, bet ir laiko sąnaudų požiūriu – internetu įsigysite gerokai greičiau, nei važiuodami į įprastas prekybos vietas. Maža to, neturėsite jokių rūpesčių, nes pirkinys pasieks Jus namuose ar kitu nurodytu adresu jau po kelių dienų.