Elektriniai paspirtukai

 • Elektriniai paspirtukai – išskirtinės transporto priemonės, suteiksiančios smagių patirčių ir sužavėsiančios tiek suaugusius, tiek mažuosius keliautojus. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tik aukščiausios kokybės paspirtukai, pagaminti iš kokybiškų ir patvarių medžiagų, todėl Jūsų kelionės bus ne tik komfortiškos, bet ir saugios. Negana to, kompaktiškos, greitai susilankstančios transporto priemonės suteiks daugiau galimybių keliaujant po miestą ir ne tik.

  Elektriniai paspirtukai gali išvystyti kiek daugiau kaip 30 kilometrų per valandą siekiantį greitį. Esant optimalioms sąlygoms tokiu paspirtuku galima nuvažiuoti kelias dešimtis kilometrų (konkretus atstumas priklauso nuo pasirinkto paspirtuko modelio). Papildomo patogumo suteikia maksimalaus greičio apribojimo funkcija – galėsite nustatyti norimą didžiausią greitį, kuris važiuojant nebus viršytas.

  Rinkdamiesi elektrinį paspirtuką įvertinkite esminius jo parametrus, pavyzdžiui, maksimalų išvystomą greitį, nuvažiuojamą atstumą, krovimo laiką, medžiagas, iš kurių pagamintas, didžiausią leistiną svorį ir pan. Važiavimo patogumui įtakos turės ir padangų tipas.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės elektrinius paspirtukus, turinčius dvigubus stabdžius, priekinius bei galinius amortizatorius, LED pašvietimo sistemą, greičio palaikymo sistemą, kojinį starterį ir kt. funkcionalumus, suteikiančius patogumo bei saugumo važiuojant.

  Siūlome patikimo ir rinkoje aukštas pozicijas pelniusio gamintojo elektrinius paspirtukus. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, tad į asortimentą įtraukiame tik aukštos kokybės produkciją. Rinkitės norimą spalvą iš plačios spalvų paletės: balti, juodi, mėlyni, raudoni, violetiniai, žali, pilki paspirtukai.

  Elektriniai paspirtukai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus ir greitas pirkimas, operatyvus pristatymas ir labai viliojanti kaina. Elektriniai paspirtukai nėra ta prekė, kurią rasite bet kuriame prekybos centre. Tad nusprendus įsigyti šį daiktą reikės susiplanuoti kelionę į specializuotas parduotuves, taikytis prie jų darbo laiko, strateginės padėties ir pan. Ar žinote, kad tai pareikalaus daug Jūsų laiko? Sutaupykite ir laiko, ir pinigų – elektrinį paspirtuką rinkitės mūsų el. parduotuvėje. Būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, galėsite pasinaudoti puikiomis akcijomis ir sutaupyti nemažą sumos dalį. Negana to, nereikės rūpintis pristatymu, nes saugiai ir operatyviai Jūsų pirkinius pristatysime nurodytu adresu tiesiai į namus, darbo vietą ar kitur, kur patogu Jums.