Prekių katalogas

Trifaziai kompresoriai

  • Kaina 15700
    19900 Sutaupykite 4200
  • Planuojate perdažyti automobilį, o gal dirbate šioje srityje? Remontuojate, meistraujate mėgėjiškai ar profesionaliai? Jei minėti klausimai apie Jus, tuomet neabejotinai neišsiverčiate be oro kompresoriaus. Jei dirbate ten, kur reikalingas itin aukštas oro slėgis, tuomet geriausiu pasirinkimu bus trifaziai oro kompresoriai. Tiesa, toks daiktas bus nepaprastai naudingas ne tik automobilių servise ar dažykloje, bet ir buityje, pavyzdžiui, padangoms pripūsti, nupūsti šiukšlėms, pripūsti čiužiniams, žaislams ir pan. Jei dar neturite oro kompresoriaus, siūlome paskubėti ir išsirinkti geriausią iš mūsų el. parduotuvės asortimento.

    Jei norite paspartinti prekės rinkimosi procesą, pasinaudokite prekių filtravimo galimybe – taip paiešką padarysite itin tikslią ir rinksitės tik iš Jūsų konkrečius poreikius atitinkančių gaminių. Galite filtruoti pagal gamintoją, kainą ir slėgį. Mūsų asortimente rasite 8, 10, 12,5 ir 16 bar slėgio kompresorius. Be slėgio, verta atsižvelgti ir į prietaiso galingumą, talpą, našumą. Papildomo patogumo suteiks patogūs ratukai (aktualu, jei prietaisą reikės dažnai transportuoti, pernešti į kitą vietą), apsauga nuo perkaitimo.

    ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės Metabo, Strom trifazius kompresorius. Abu gamintojai puikiai žinomi rinkoje, jų gaminiai vertinami kaip kokybiški ir patvarūs. Kadangi gamintojų, kuriuos įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimui skiriame daug dėmesio ir renkamės labai atsakingai, tai mūsų el. parduotuvės asortimente rasite tik geriausiųjų gaminius.

    Trifaziai kompresoriai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį prietaisą. Oro kompresoriai – prekės, kurias rasite specializuotose parduotuvėse. Ar pagalvojate, kiek laiko reikės skirti kelionei, norint įsigyti tokį daiktą? Važiuoti į parduotuvę, derintis prie jos darbo laiko, rinktis prekę, stovėti eilėje prie kasų, eismo spūstyse, o kur dar išlaidos kurui... Verčiau šį laiką skirkite sau, šeimai, laisvalaikiui, o trifazį kompresorių greitai ir patogiai įsigykite internetu. Mūsų el. parduotuvėje išsirinkite patikusį kompresorių, patogiausią apmokėjimo už prekes būdą ir laukite, kol užsakymą pristatysime nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Ir tai dar ne viskas, pirkdami mūsų el. parduotuvėje naudositės puikiomis akcijomis, leisiančiomis sutaupyti nemažą pirkinio kainos dalį!