Prekių katalogas

Alkotesteriai

 • Patikimai matuojantys, aukštos kokybės alkotesteriai asmeniniam naudojimui

  Kaina 6439
  OroMed X10 PRO
  Kodas: EIAOROALK0001
  Kaina 55 
 • Nusprendėte įsigyti alkotesterį? Užsukote kaip tik ten, kur išsirinksite Jums tinkamiausią. Mūsų asortimente – aukštos kokybės, patikimi ir tikslūs alkotesteriai, padėsiantys nustatyti organizmo reakciją į išgerto alkoholio kiekį.

  Rinkdamiesi asmeninį alkotesterį įvertinkite tam tikrus jo parametrus. Pavyzdžiui, vienas esminių – jutiklio pateikiami rezultatai, t. y. koks jų diapazonas. Nemažai paprastų alkotesterių, skirtų asmeniniam naudojimui, rodo iki 1,2 promilės siekiančius rezultatus. Bet mūsų el. parduotuvėje rasite ir tokių, kurių riba daug didesnė, pavyzdžiui, 4,00 promilės. Įvertinkite, kokia prietaiso paklaida nurodyta. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės tik iš minimalią paklaidą turinčių alkotesterių, tad būsite užtikrinti duomenų tikslumu. Alkotesterio svoris ir matmenys bus reikšmingi, jei prietaisą dažnai nešiositės su savimi – tokiu atveju praktiškesnis pasirinkimas bus kompaktiškas, lengvas alkotesteris. Prioritetą teikite kalibravimo galimybę turintiems alkotesteriams. Yra ir daugiau privalumų, kuriuos gali turėti šis prietaisas. Vienas jų – oro srauto nutraukimo fiksavimas, t. y. pradėjus bandymą ir nustojus pūsti orą staiga, prietaisas mėginio nepaims – viską teks pakartoti.

  Paprastai, be paties alkotesterio, komplektacijoje rasite ir maitinimo elementus, kelis antgalius, prietaiso naudojimo instrukciją. Mūsų el. parduotuvėje rasite asmeniniam naudojimui skirtus alkotesterius, pusiau profesionalius ir aukščiausios kokybės profesionalius alkotesterius.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite žinomų ir kokybę garantuojančių gamintojų alkotesterius: Alcodetector ir Alcoscan. Prioritetą teikdami puikiai vertinamiems gamintojams gausite labai gerą kainos ir kokybės santykį, džiaugsitės patvariu pirkiniu.

  Aklotesteriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra galimybė greitai ir patogiai, neišeinant iš namų ar darbo vietos, įsigyti norimą daiktą. Alkotesteriai nėra dažnas pirkinys, kurį rasite kiekvienos parduotuvės lentynose. Toli gražu... Norėdami įsigyti šį daiktą turėsite važiuoti į tam tikras parduotuves, rinktis Jums tinkamą. O tai pareikalaus papildomo laiko, dar pridėkime ir kuro sąnaudas. Kur kas patogesnė alternatyva – pirkti internetu. Pirkdami internetu nepriklausysite nuo laiko ir vietos, užtruksite daug trumpiau, o Jūsų pirkinys bus saugiai pristatytas nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje turėsite galimybę pasinaudoti puikiomis akcijomis ir sutaupyti mokėdami už pirkinį.