Elektrinės šildančios antklodės, paklodės, kilimėliai, pagalvėlės

 • Elektrinė šildanti pagalvėlė Medisana HP 605
  Kodas: 4015588611476
  Kaina 2900
  3500 Sutaupykite 600
  Elektrinė šildanti paklodė Medisana HU 665
  Kodas: 4015588602177
  Kaina 2800
  4900 Sutaupykite 2100
  Elektrinė šildanti paklodė Tristar BW-4753
  Kodas: 5411519016546
  Kaina 3500
  Akumuliatorinis juosmens šildytuvas Hydas 4681.1.00
  Kodas: 4004128008616-1
  Kaina 6900
  Elektrinis kaklo ir pečių šildytuvas Hydas
  Kodas: 4004128008630
  Kaina 5900
 • Elektrinės šildančios antklodės, paklodės, kilimėliai, pagalvėlės – puikus pasirinkimas vertinantiems komfortą. Dar neturite? Paskubėkite įsigyti ir netruksite pastebėti, kaip naujasis pirkinys taps neatsiejama Jūsų kokybiško ir komfortiško poilsio dalimi.

  Elektrinė šildanti antklodė skleidžia malonią šilumą, todėl ne tik suteiks reikiamo komforto, bet ir puikiai atpalaiduos. Galimybė pasirinkti šildymo režimą leis nustatyti norimą šilumą ir reguliuoti ją pagal savo poreikius. Tokia antklodė taps vienu geriausių Jūsų „draugų“ šaltais žiemos vakarais arba rudenį, kuomet lauke vyrauja drėgmė, dargana, o namuose radiatoriai dar nešyla. Tokią antklodę galėsite skalbti skalbimo mašinoje. Rinkitės ir elektrines šildančias pagalvėles, paklodes.

  Itin paklausios yra šildyklės, skirtos nugarai ir kaklui, – visapusis komfortas, maloni šiluma, puikus atsipalaidavimo būdas. Galite įsigyti bato formos šildyklę pėdoms. Juk pėdos yra viena tų kūno dalių, nuo kurios komforto priklauso ir mūsų energija bei nuotaika. Palepinkite pėdas ir atsipalaiduokite, atgaukite jėgas. Rinkitės ir elektrines šildykles rankoms, kaklui bei pečiams, juosmens sričiai ir kt.

  Rinkdamiesi elektrines šildančias antklodes, paklodes, pagalves, kilimėlius atkreipkite dėmesį į temperatūros nustatymo galimybes, apsaugą nuo perkaitimo – itin reikšmingas kriterijus, galimybę skalbti skalbimo mašinoje, kokybiškas medžiagas, valdymo ypatumus ir kitus aspektus, kurie bus individualūs pagal Jūsų poreikius.

  Kokybė ir patikimumas – du itin reikšmingi aspektai, tad labai atsakingai ir skrupulingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų parduotuvės asortimentą. Siūlome Daga, Hydas, Lanaform, Medisana, RestPro bei Tristar elektrines šildykles. Visi gamintojai pripažinti rinkoje, vertinami ir užima aukštas pozicijas bei pasižymi puikia gaminių kokybe.

  Elektrinės šildančios antklodės, paklodės, kilimėliai, pagalvėlės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus pasirinkimas, patogus apmokėjimas bei spartus pirkinių pristatymas. Naudokitės šiais privalumais, patraukliomis akcijomis ir pirkite greitai, patogiai bei žema kaina. Elektrinių šildyklių galima važiuoti pirkti į specializuotas parduotuves. Bet galima rinktis ir kur kas praktiškesnį variantą – pirkti internetu ir sutaupyti daug brangaus laiko. Patogus apsirinkimas, keli apmokėjimo už pirkinius būdai ir nepriklausomybė nuo parduotuvės darbo laiko leis visiškai kontroliuoti pirkimo procesą pagal savo poreikius.