Prekių katalogas

Elektrinės šildančios antklodės, paklodės, kilimėliai, pagalvėlės

 • Medisana HB 675 200 x 150 cm
  Kodas: AGDMENKPE0003M
  Kaina 69 
  Šildyklė PROFICARE PC-SNH 3097
  Kodas: AGDPFCKPE0003
  Kaina 2899
  Kaina 59 
  65  Sutaupykite 6 
  Medisana HB 677 3 in 1
  Kodas: AGDMENKPE0014
  Kaina 5899
  Kaina 39 
  45  Sutaupykite 6 
  Elektrinė rankų šildyklė Lanaform Hand Warmer
  Kodas: 5410984057115
  Kaina 1999
  Kaina 50 
  65  Sutaupykite 15 
  Elektrinė šildanti antklodė Lanaform Overblanket
  Kodas: 5410984042616
  Kaina 4999
  Elektrinė šildanti paklodė Lanaform S2
  Kodas: 5410984057139
  Kaina 65 
 • Elektrinės šildančios antklodės, paklodės, kilimėliai, pagalvėlės – puikus pasirinkimas vertinantiems komfortą. Dar neturite? Paskubėkite įsigyti ir netruksite pastebėti, kaip naujasis pirkinys taps neatsiejama Jūsų kokybiško ir komfortiško poilsio dalimi.

  Elektrinė šildanti antklodė skleidžia malonią šilumą, todėl ne tik suteiks reikiamo komforto, bet ir puikiai atpalaiduos. Galimybė pasirinkti šildymo režimą leis nustatyti norimą šilumą ir reguliuoti ją pagal savo poreikius. Tokia antklodė taps vienu geriausių Jūsų „draugų“ šaltais žiemos vakarais arba rudenį, kuomet lauke vyrauja drėgmė, dargana, o namuose radiatoriai dar nešyla. Tokią antklodę galėsite skalbti skalbimo mašinoje. Rinkitės ir elektrines šildančias pagalvėles, paklodes.

  Itin paklausios yra šildyklės, skirtos nugarai ir kaklui, – visapusis komfortas, maloni šiluma, puikus atsipalaidavimo būdas. Galite įsigyti bato formos šildyklę pėdoms. Juk pėdos yra viena tų kūno dalių, nuo kurios komforto priklauso ir mūsų energija bei nuotaika. Palepinkite pėdas ir atsipalaiduokite, atgaukite jėgas. Rinkitės ir elektrines šildykles rankoms, kaklui bei pečiams, juosmens sričiai ir kt.

  Rinkdamiesi elektrines šildančias antklodes, paklodes, pagalves, kilimėlius atkreipkite dėmesį į temperatūros nustatymo galimybes, apsaugą nuo perkaitimo – itin reikšmingas kriterijus, galimybę skalbti skalbimo mašinoje, kokybiškas medžiagas, valdymo ypatumus ir kitus aspektus, kurie bus individualūs pagal Jūsų poreikius.

  Kokybė ir patikimumas – du itin reikšmingi aspektai, tad labai atsakingai ir skrupulingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų parduotuvės asortimentą. Siūlome Daga, Hydas, Lanaform, Medisana, RestPro bei Tristar elektrines šildykles. Visi gamintojai pripažinti rinkoje, vertinami ir užima aukštas pozicijas bei pasižymi puikia gaminių kokybe.

  Elektrinės šildančios antklodės, paklodės, kilimėliai, pagalvėlės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus pasirinkimas, patogus apmokėjimas bei spartus pirkinių pristatymas. Naudokitės šiais privalumais, patraukliomis akcijomis ir pirkite greitai, patogiai bei žema kaina. Elektrinių šildyklių galima važiuoti pirkti į specializuotas parduotuves. Bet galima rinktis ir kur kas praktiškesnį variantą – pirkti internetu ir sutaupyti daug brangaus laiko. Patogus apsirinkimas, keli apmokėjimo už pirkinius būdai ir nepriklausomybė nuo parduotuvės darbo laiko leis visiškai kontroliuoti pirkimo procesą pagal savo poreikius.