Prekių katalogas

Šachmatai, šaškės

 • Šachmatai King Large
  Kodas: 021575200
  Kaina 5699
  Šachmatai ACE
  Kodas: 05158625
  Kaina 5900
  Kaina 7999
 • Šachmatai ir šaškės – daugiau ar mažiau visiems žinomi žaidimai, kurių populiarumas nenublanksta jau metų metus. Greičiausiai taip yra todėl, kad šie stalo žaidimai – ne tik puikus laiko praleidimo būdas. Šachmatai ir šaškės lavina protą, mąstymą, skatina kurti strategijas. Pelnytai jie vadinami puikiausia smegenų mankšta. Šachmatai ir šaškės – labai geras laiko praleidimo būdas, suteikiantis sveikos konkurencijos pojūtį, skatinantis strateguoti ir galvoti, suteikiantis puikių emocijų ir turiningo laiko.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės iš plataus šaškių ir šachmatų asortimento. Mediniai šachmatai spinduliuoja prabanga ir elegancija. Toks žaidimas taps ir puikia Jūsų namų, ypač solidaus darbo kambario interjero dalimi. O štai kišeniniai šachmatai – tobulas pasirinkimas tiems, kurie dažnai keliauja arba tiesiog nori žaidimu mėgautis visur, kur bebūtų. Kišeniniai šachmatai labai kompaktiški ir lengvi, tad juos galėsite neštis ir vežtis drauge su savimi. Tai puikus būdas turiningai leisti laiką draugų rate, kelionių metu, laukiant savo eilės prie gydytojo kabineto ar bet kur kitur.

  Jei nežinote, kurį žaidimą – šaškes ar šachmatus – pasirinkti, pirkite rinkinį, kuriame yra viena lenta ir šaškėms bei šachmatams skirtos figūrėlės!

  Šachmatai, šaškės yra ne tik geras pirkinys sau, bet ir dovana – solidi, stilinga. Todėl jei ieškote dovanos žmogui, kuris yra užkietėjęs šachmatų ar šaškių žaidėjas, o gal tiesiog neabejingas stalo žaidimams, mėgsta mąstyti, tuomet ką tik radote tobulą dovaną!

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Filipek, Magiera šachmatų, šaškių žaidimus. Šie gamintojai sporto ir laisvalaikio prekių sektoriuje puikiai žinomi, vertinami, pelnę aukštas pozicijas. Kokybė mums – esminis kriterijus visuose veiklos etapuose, todėl labai daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, pasirinkimui ir renkamės tik geriausius.

  Šachmatai, šaškės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – kiekvienas išsirinksite Jums tinkamiausią žaidimą. Jei nusprendėte įsigyti šį stalo žaidimą, pirkite mūsų el. parduotuvėje. Čia turėsite platų pasirinkimą, rinksitės tik iš aukščiausios kokybės prekių, greitai apmokėsite Jums patogiausiu būdu. Šachmatai, šaškės pristatomi nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Ar gali būti paprasčiau įsigyti norimą daiktą investuojant labai mažai savo brangaus laiko?