Prekių katalogas

Dėvimi svoriai ant rankų ir kojų

 • Reguliariai atlikdami tam tikrus pratimus jaučiate, kad trūksta papildomo krūvio? Nenuostabu, ilgainiui darant tuos pačius pratimus Jūsų kūnas prisitaiko prie pratimų ir jam tenkančių apkrovų, tad iškyla poreikis kažkaip apkrovas didinti. Puiki išeitis – dėvimi svoriai ant rankų ir kojų, suteiksiantys jau įprastoms treniruotėms daugiau galimybių. Tokie svoriai tiks didinti apkrovoms, ištvermei, jėgai, norint treniruotes padaryti intensyvesnes.

  Rinkdamiesi dėvimus svorius būtinai įvertinkite, kokią apkrovą jie suteiks. Net jei Jūsų treniruotės jau tapo itin lengvos, nepradėkite iškart naudoti labai sunkių svorių – apkrovas didinkite pamažu, tik taip sistemingai sieksite rezultato ir nesukelsite savo kūnui tam tikro šoko. Staigiai padidėjusios apkrovos bus iššūkis ne tik širdies veiklai, bet ir sąnariams.

  Dėvimi svoriai ant rankų ir kojų puikiai priglunda, neslankioja, todėl jie nekels nepatogumų atliekant bet kokius pratimus. Velco juostelėmis sutvirtinami svoriai leis pasirinkti tokią apimtį, kuri geriausiai tinka Jums. Svoriai tiks fitneso treniruotėms, rankų ir kojų raumenų treniruotėms ir stiprinimui, bėgimui, aerobikai ar tiesiog vaikščiojimui. Svoriai bus naudingi ir treniruotėms sporto klube, ir namuose.
  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt esantys dėvimi svoriai pagaminti iš patvarių ir kokybiškų medžiagų, nedirginančių odos, leidžiančių jai kvėpuoti. Užpildui paprastai naudojamos metalinės granulės. Dalis asortimente esančių svorių pagaminti iš aukštos kokybės neopreno.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Meteor ir Spokey dėvimus svorius ant rankų ir kojų. Gamintojai pasižymi aukšta produkcijos kokybe, patikimumu, jie užsitarnavę puikias pozicijas rinkoje ir klientų simpatijas.
  Dėvimi svoriai ant rankų ir kojų internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite Jums tinkamiausius. Tokius svorius rastumėte ir specializuotose sporto prekių parduotuvėse, bet jų darbo laikas, tikėtina, sutaps su Jūsų darbo laiku, o tai jau neigiamas aspektas planuojant apsipirkimą. Kur kas patogiau yra pirkti internetu ir rinktis prekes patogiausiu Jums metu: ryte, po darbo, naktį, savaitgalį, net atostogų metu tolimoje šalyje. Mūsų el. parduotuvėje dėvimiems svoriams taikomos itin patrauklios akcijos, leisiančios sutaupyti nemažą pirkinio kainos dalį. Užsakymą pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.