Prekių katalogas

Masažo stalų užvalkalai


 •  

  Kaina 5000
  6500 Sutaupykite 1500
  Masažo stalo užvalkalas L
  Kodas: 9993694781113
  Kaina 2500
  Krepšys masažo stalui Vip
  Kodas: 9990618510316
  Kaina 2500
  Krepšys masažo stalui Classic
  Kodas: 9991932969439
  Kaina 2500
  Krepšys masažo stalui Oval
  Kodas: 9992511368476
  Kaina 2500
 • Jei esate masažo specialistas ir dirbate namuose arba masažo kabinete, tai puikiai žinote, kaip svarbu paslaugų kokybei yra darbo priemonės. Esminė jų – masažo stalas. Bet reikalingos ir kitos, pavyzdžiui, įvairios pagalvėlės, paaukštinimai ir masažo stalų užvalkalai. Pastarieji būtini laikantis higienos normų ir siekiant suteikti klientams maksimalų komfortą.

  Siūlome daugkartinius ir vienkartinius masažo stalų užvalkalus. Vienkartiniai masažo stalų užvalkalai paprastai neturi dydžių – jie universalūs. Speciali elastinė juostelė leidžia juos užfiksuoti ir pritaikyti bet kokio dydžio ir modelio masažo stalui. Vienkartinių masažo stalų užvalkalų naudojimas suteikia daugiau patogumo Jums, kaip masažuotojui, kadangi nereikia rūpintis užvalkalo priežiūra. Prieš masažo procedūrą apvilksite stalą užvalkalu, o po procedūros jį nuvilksite ir išmesite – patogu, paprasta ir greita. Daugkartiniai masažo stalų užvalkalai paprastai turi dydžius ir yra pritaikyti tam tikro dydžio stalui. Šie užvalkalai pagaminti iš kokybiškų, natūralių, leidžiančių odai kvėpuoti medžiagų, pavyzdžiui, populiariausias sprendimas yra medvilnė. Taip pat šioje prekių kategorijoje rasite ir elektrinį šildantį masažo stalo užtiesalą, garantuosiantį didžiausią Jūsų klientų komfortą. Užtiesalo temperatūra reguliuojama – yra 3 lygiai. Užtiesalas turi apsaugą nuo perkaitimo, specialius dirželius užtikrinti užtiesalo stabilumą.

  Mūsų el. parduotuvėje įsigysite ir vienkartinių galvos atramos užvalkalų, taip pat vienkartinių uždangalų veido angai ant masažo stalo. Šioje prekių kategorijoje ir kokybiški bei patogūs krepšiai masažo stalui.

  Į savo asortimentą įtraukiame tik geriausių gamintojų aukščiausios kokybės produkciją, tad džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti daug simpatijų masažo įrangos sektoriuje pelniusio gamintojo RestPro masažo stalų užvalkalus. Geriausia kokybe pasižymintys užvalkalai nenuvils nė vieno Jūsų.

  Masažo stalų užvalkalai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tiems, kurie vertina savo laiką ir greitą bei patogų pirkimą. Masažo stalo užvalkalas nėra ta prekė, kurią primygtinai reikėtų matuoti, pačiupinėti ar tiesiog apžiūrėti, tad kodėl gi nepasinaudojus puikia galimybe pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės tik iš kokybiškų gaminių, apmokėkite už pirkinius Jums patogiausių būtu ir nesukite galvos dėl prekių pristatymo, nes pristatysime jas tiesiai į namus, darbo vietą ar kitu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.