Prekių katalogas

Štangų suoliukai

 • Štangų suoliukai – reikalinga sportui priemonė, jei kilnojate sunkumus. Rinksitės savo pirmąjį suoliuką? O gal atėjo laikas senąjį pakeisti nauju? Mūsų asortimente kiekvienas atrasite Jūsų poreikius ir galimybes geriausiai atitinkantį sunkumų kilnojimo suoliuką.

  Turime labai įvairių štangų suoliukų: nuo paprastų iki itin funkcionalių. Jei poreikiai nedideli, mūsų el. parduotuvėje tikrai rasite paprastą ir bazinius poreikius atitinkantį suoliuką. Jis bus nedidelis, kompaktiškas, todėl puikus pasirinkimas ir tada, jei namuose stokojate vietos didesniam treniruokliui. Jei poreikiai didesni ir norite funkcionalesnio pirkinio, puikiai tiks jėgos suoliukas, turintis reguliuojamą atlošą bei daugiau atributų, reikalingų treniruoti kojų, rankų, pilvo ir kitus raumenis.

  Sunkumų kilnojimo suoliukas bus naudingas ne tik kilnojant svarmenis, bet ir kitiems pratimams atlikti, pavyzdžiui, atsilenkimams. Toks suoliukas taps puikiu pagalbininku, atliekant pilvo, kojų raumenų stiprinimo pratimus.

  Rinkdamiesi suoliuką įvertinkite savo poreikius ir rinkitės juos atitinkantį bei reikiamus funkcionalumus turintį suoliuką. Ne mažiau svarbu įvertinti treniruoklio gabaritus. Puiku, jei turite jam erdvią patalpą, bet jei vietos nedaug, rinkitės kompaktiškesnį variantą. Svarbu įvertinti ir tokius kriterijus kaip didžiausias galimas naudotojo svoris ir ūgis. Tiesa, ne mažiau reikšminga treniruoklio konstrukcija. Plieninis rėmas ir paminkštintas gultas sąlygos treniruoklio patvarumą, ilgaamžiškumą bei naudotojo patogumą.

  Mūsų el. parduotuvėje sunkumų kilnojimo suoliukai yra dviejų gamintojų: inSPORTline ir Kettler. Sporto bei laisvalaikio prekių rinkoje šie gamintojai užima labai aukštas pozicijas, jie turi platų klientų ratą, pelnę pasitikėjimą ir pripažinimą, o jų gaminiai pozicionuojami kaip aukštos kokybės, patvarūs ir patinkantys naudotojams. Džiaugiamės, savo klientams galėdami siūlyti geriausiųjų gaminius.

  Štangų suoliukai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje kiekvienas sportuojantis atras jam tinkamiausią suoliuką. Nusprendę įsigyti sunkumų kilnojimo suoliuką, taupykite brangų savo laiką. Kaip tai padaryti? Pirkti internetu! Pirkdami mūsų el. parduotuvėje taupysite ne tik laiką, bet ir pinigus. Čia Jūsų laukai patrauklios kainos, puikios akcijos, spartus prekių pristatymas ir puikus pasirinkimas. Jūsų pirkinį nurodytu adresu pristatysime per 1–2 darbo dienas. Ar gali būti lengviau ir patogiau pirkti?