Štangų suoliukai

 • Suoliukas inSPORTline Work King
  Kodas: IN 417

  Apkrova iki 100kg, svoris: 14 kg, tinka visoms amžiaus grupėms
   

  Kaina 6900
  Jėgos suolelis inSPORTline Light Bench
  Kodas: 8595153605636

  Suolelis rankų ir kojų treniruotėms sėdint ar gulint

  Kaina 13000
  Suolelis Vario inSPORTline
  Kodas: IN 562

  Plieninė konstrukcija, apkrova iki120kg

  Kaina 13900
  Treniruočių suoliukas inSPORTline LKU11010
  Kodas: 5500

  Maksimali apkrova 150 kg

  Kaina 15000
  Jėgos suoliukas Pioner
  Kodas: FitnessbenchPioner

  Reguliuojamas aukštis  95-165 cm
   

  Kaina 17000
  Suolelis bicepsams inSPORTline LKC301
  Kodas: IN 5490

  Plieno konstrukcija, maksimali apkrova 150kg

  Kaina 18800
  Sunkumų kilnojimo suolas GST20
  Kodas: 1144

  Maksimalus svoris: 250 kg
   

  Kaina 18900
  Jėgos suoliukas inSPORTline 564
  Kodas: 564

  Patogus jėgus suoliukas treniruotėms namuose

  Kaina 22300
  Jėgos suoliukas Kettler Primus 100
  Kodas: 4001397381198

  Vokiškos kokybės, patvarus jėgos suoliukas

  Kaina 32900
 • Štangų suoliukai – reikalinga sportui priemonė, jei kilnojate sunkumus. Rinksitės savo pirmąjį suoliuką? O gal atėjo laikas senąjį pakeisti nauju? Mūsų asortimente kiekvienas atrasite Jūsų poreikius ir galimybes geriausiai atitinkantį sunkumų kilnojimo suoliuką.

  Turime labai įvairių štangų suoliukų: nuo paprastų iki itin funkcionalių. Jei poreikiai nedideli, mūsų el. parduotuvėje tikrai rasite paprastą ir bazinius poreikius atitinkantį suoliuką. Jis bus nedidelis, kompaktiškas, todėl puikus pasirinkimas ir tada, jei namuose stokojate vietos didesniam treniruokliui. Jei poreikiai didesni ir norite funkcionalesnio pirkinio, puikiai tiks jėgos suoliukas, turintis reguliuojamą atlošą bei daugiau atributų, reikalingų treniruoti kojų, rankų, pilvo ir kitus raumenis.

  Sunkumų kilnojimo suoliukas bus naudingas ne tik kilnojant svarmenis, bet ir kitiems pratimams atlikti, pavyzdžiui, atsilenkimams. Toks suoliukas taps puikiu pagalbininku, atliekant pilvo, kojų raumenų stiprinimo pratimus.

  Rinkdamiesi suoliuką įvertinkite savo poreikius ir rinkitės juos atitinkantį bei reikiamus funkcionalumus turintį suoliuką. Ne mažiau svarbu įvertinti treniruoklio gabaritus. Puiku, jei turite jam erdvią patalpą, bet jei vietos nedaug, rinkitės kompaktiškesnį variantą. Svarbu įvertinti ir tokius kriterijus kaip didžiausias galimas naudotojo svoris ir ūgis. Tiesa, ne mažiau reikšminga treniruoklio konstrukcija. Plieninis rėmas ir paminkštintas gultas sąlygos treniruoklio patvarumą, ilgaamžiškumą bei naudotojo patogumą.

  Mūsų el. parduotuvėje sunkumų kilnojimo suoliukai yra dviejų gamintojų: inSPORTline ir Kettler. Sporto bei laisvalaikio prekių rinkoje šie gamintojai užima labai aukštas pozicijas, jie turi platų klientų ratą, pelnę pasitikėjimą ir pripažinimą, o jų gaminiai pozicionuojami kaip aukštos kokybės, patvarūs ir patinkantys naudotojams. Džiaugiamės, savo klientams galėdami siūlyti geriausiųjų gaminius.

  Štangų suoliukai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje kiekvienas sportuojantis atras jam tinkamiausią suoliuką. Nusprendę įsigyti sunkumų kilnojimo suoliuką, taupykite brangų savo laiką. Kaip tai padaryti? Pirkti internetu! Pirkdami mūsų el. parduotuvėje taupysite ne tik laiką, bet ir pinigus. Čia Jūsų laukai patrauklios kainos, puikios akcijos, spartus prekių pristatymas ir puikus pasirinkimas. Jūsų pirkinį nurodytu adresu pristatysime per 1–2 darbo dienas. Ar gali būti lengviau ir patogiau pirkti?