Prekių katalogas

Termoelektriniai šaldytuvai

 • Termoelektriniai šaldytuvai – jei dar neturite šio praktiško daikto, būtinai įsigykite ir pasinaudokite jo privalumais ne tik šiltuoju metų laiku. Dar kitaip vadinami automobiliniais šaldytuvais jie bus nepamainomi keliaujant tiek trumpesnius, tiek tolimus atstumus. Išsiruošę į kelionę galėsite įsidėti maisto, užkandžių, gėrimų ir bus visiškai nebaisus vasaros karštis, nes produktai išliks švieži, maistingi ir nesuges.

  Termoelektriniai šaldytuvai nepamainomi ne tik išsiruošus į tolimesnę kelionę, bet ir važiuojant praleisti savaitgalio į sodybą. Juk dažniausiai pasiimate maisto kelioms dienoms? Šis šaldytuvas užtikrins, kad maistas neatitirps ir nesuges, kol pasieksite poilsio vietą.

  Termoelektriniai šaldytuvai skiriasi savo savybėmis, tad rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tokius aspektus kaip šaldytuvo talpa, elektros įtampa, galingumas, temperatūros ribos ir kt. Jei dažniausiai keliaujate vienas, tuomet didelio šaldytuvo nesirinkite. Bet jei keliaujate su šeima, draugų kompanija, tuomet prioritetą teikite didesnės talpos šaldytuvui. Labai svarbus maitinimo tipas. Itin daug keliaujantiems rekomenduojama rinktis tokį termoelektrinį šaldytuvą, kurį galima būtų pajungti ir prie 220–240V tinklo. Dar įvertinkite medžiagas, konkrečiai – izoliacinę medžiagą. Ne mažiau svarbi ir gera vidaus ventiliacija, energijos taupymo sistema. Mūsų el. parduotuvėje rasite automobilinių šaldytuvų, atvėsinančių net iki 30 laipsnių, palyginti su aplinkos temperatūra, ir šildančių iki 60 laipsnių ar daugiau.

  Papildomo patogumo suteiks laikikliai, galimybė reguliuoti temperatūrą, apauga nuo akumuliatoriaus išsikrovimo. Rinkdamiesi, kokį termoelektrinį šaldytuvą įsigyti, įvertinkite, kokios šaldytuvo tvirtinimo galimybės Jūsų automobilio salone – tai irgi turi įtakos pasirinkimui.

  Atsakingas gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į mūsų parduotuvės asortimentą, pasirinkimas leidžia užtikrinti, kad Jums siūlome tik kokybiškus ir patvarius gaminius. Rinkitės puikiai vertinamų gamintojų termoelektrinius šaldytuvus: Mobicool, Tristar, Waeco.

  Termoelektriniai šaldytuvai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite būtent tai, ko reikia Jums. Pirkite internetu, rinkitės iš plataus asortimento, mokėkite patrauklią kainą ir taupyti brangų laiką. Pirkti internetu yra nepalyginamai patogiau, o kur dar puikios akcijos, leisiančios sutaupyti nemažą dalį pirkinio sumos, ir pristatymas, suteiksianti galimybę savo užsakymą atsiimti tiesiog namuose – prekes pristatome per 1–2 darbo dienas.