Prekių katalogas

Masažo stalai su Memory Foam minkšta dalimi

 • Sulankstomi masažo stalai su formą išlaikančia Memory Foam minkšta dalimi

  Kaina 21900 
  22500  Sutaupykite 600 
  Kaina 19900 
  20500  Sutaupykite 600 
 • Jei ieškote ypatingai komfortiško ir kokybiško masažo stalo, kuris užtikrintų geriausią darbo patirtį Jums, kaip specialistui, bei komfortą Jūsų klientams, siūlome rinktis masažo stalą su ypatinga Memory Foam minkštąja dalimi, idealiai išlaikančia savo formą.

  Svarstant, kokį masažo stalą įsigyti, vienas dažnesnių klausimų yra: kuo Memory Foam minkštoji dalis yra pranašesnė ir kodėl verta įsigyti būtent tokį paminkštinimą turintį masažo stalą? Pirmiausia, viskoelastinis Memory Foam paminkštinimas yra kur kas storesnis – 6 cm – nei kiti sulankstomų masažo stalų paminkštinimai. Memory Foam paminkštinimas yra dvisluoksnis: vienas sluoksnis – didelio tankio porolonas, kuriame neatsiranda nugulėjimo žymių, kitas sluoksnis – Memory Foam paminkštinimas, idealiai prisitaikantis prie kūno linkių ir suteikiantis tobulą atramą visam kūnui.

  Masažo stalai su Memory Foam minkšta dalimi yra labai malonūs kūnui, nes minkštos dalies danga yra iš kokybiškos ekoodos, pasižyminti patvarumu, švelnumu ir ilgaamžiškumu. O itin tvirtas, turintis papildomus sutvirtinimus masažo stalo rėmas garantuos didžiausią stabilumą.

  Papildomo patogumo suteikia pakabinama atrama rankoms, tvirtas galvos atramos rėmas, itin patogus masažo stalo aukščio reguliavimo mechanizmas, patogūs stalo kampai. Negana to, šio tipo masažo stalai yra idealiai pritaikyti komfortiškam masažuotojo darbui tiek atsisėdus, tiek stovint. Masažo stalas su Memory Foam minkšta dalimi turi tvirtą nešiojimo krepšį ir patogią rankeną, todėl transportuoti, pernešti masažo stalą bus labai lengva.

  Mes itin kruopščiai ir atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į asortimentą, todėl džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti puikaus gamintojo RestPro masažo stalus, turinčius Memory Foam minkštąją dalį.

  Masažo stalai su Memory Foam minkšta dalimi internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tai galimybė pirkti greitai, patogiai ir mokėti, tikėtina, žemesnę kainą. Pirkimo internetu procesas nepalyginamai patogesnis nei kelionė į įprastą parduotuvę, kai reikia skirti nemažai savo brangaus laiko, o dar pridėkime ir išlaidas kurui. Pirkti internetu galite bet kuriuo paros metu, iš bet kurios pasaulio vietos, jei tik turite internetą, kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Rinkitės iš plataus asortimento, greitai apmokėkite už pirkinius ir viskas – laukite, kol Jūsų pirkinys atkeliaus tiesiai į namus, darbo vietą ar kitu pageidautinu adresu.