Prekių katalogas

Balansiniai dviratukai

 • Mažyliams skirtų judėjimo priemonių šiandieninėje rinkoje ištisa galybė. Dviratukai – vieni iš favoritų. Tiesa, pagal populiarumą įprastiems triratukams ir dviratukams su pedalais nenusileidžia balansiniai dviratukai. Įžvelgdami daug tokios transporto priemonės privalumų tėveliai juos noriai perka ir visai nedidukams – vos pusantrų metukų vaikams. Ir tai labai puikus sprendimas.

  Kokie balansinių dviratukų privalumai? Pirmiausia, tai jie padeda išmokti vaikui laikyti pusiausvyrą. Tad sulaukęs maždaug ketverių metukų vaikas galės persėsti ant įprasto dviratuko su pedalais ir išmokti juo važiuoti bus kur kas lengviau.

  Dar vienas privalumas – balansinis dviratukas yra lengvesnis nei įprastas su pedalais. Lengvumas pasiteisina ir vaikui, ir tėveliams: jį patogu valdyti, tokį dviratuką gerokai lengviau nešti, jei vaikui nusibosta važiuoti, nesunku užnešti laiptais, kas labai aktualu, jei gyvenate daugiabutyje be lifto.

  Jei Jūsų mažylis iš pat pradžių nepamilo balansinio dviratuko, nenusiminkite – dažnai pasitaiko, kad vaikams reikia laiko apsiprasti su nauja judėjimo priemone. Negana to, kai kurie vaikai jo veikimo principą perpranta iškart ir puikiai važiuoja, o kitiems reikia daugiau laiko, bet kai pramoksta, šis dviratukas tampa mylimiausiu daiktu.

  Būtina paminėti, kad balansinis dviratukas padeda lavinti klubo sąnarius ir važiavimas juo efektyviai stiprina raumenis.

  Balansiniai dviratukai, pagal tai, iš ko pagaminti, skirstomi į dvi kategorijas: mediniai balansiniai dviratukai ir metalo konstrukcijos dviratukai. Kurį tipą pasirinkti, priklauso nuo Jūsų poreikių. Kainos požiūriu skirtumo beveik neįžvelgsite.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt Jūsų laukia platus balansinių dviratukų pasirinkimas. Šioje kategorijoje – spalvingi, patvarūs ir kokybiškibalansiniai dviratukai mažyliams. Asortimente – puikiai žinomi ir pripažinimą pelnę gamintojai, pavyzdžiui, Kettler, Worker, MillyMally, inSPORTline.

  Balansiniai dviratukai internetu – puiki proga greitai, taupant savo laiką ir pinigus įsigyti šaunią judėjimo priemonę savo mažyliui. Vos atšilus orams pavasarį mažieji su nekantrumu laukia, kada galės mėgautis lauko pramogomis, kurių viena – važiavimas vienokia ar kitokia transporto priemone. Pagalvokite, kiek laiko užims kelionės po parduotuves, renkantis dviratuką vaikui? Nekantraujančiam mažyliui tas laikas dar labiau prailgs. Todėl pirkite internetu. ZemaKaina.lt balansiniai dviratukai – puikios kainos, itin greitas pristatymas į namus.