Mankštos, aerobikos kilimėliai

 • Mankštos ir aerobikos kilimėliai, pilates volai. Išsirinkite dabar!
   

 • Įsigykite mankštai, aerobikai skirtą specialų kilimėlį ir sportas taps dar mielesnis širdžiai! Kartais manoma, jog atlikti mankštos pratimus galima ir ant kilimo, kuris yra minkštesnis pagrindas nei grindys. Bet tik išbandę specialiai aerobikai ir mankštai skirtą kilimėlį suprasite, koks jis reikalingas!

  Mankštos, aerobikos kilimėliai yra minkšti, tad jausitės tikrai komfortiškai, taip pat jie neslidūs – o tai suteiks papildomo patogumo atliekant pratimus. Mūsų el. parduotuvėje esančių kilimėlių paviršius pasižymi atsparumu drėgmei ir prakaitui, todėl nejusite jokio diskomforto net ilgiau sportuodami. Kilimėliai nesugeria drėgmės, jie nesunkiai valomi ir prižiūrimi.

  Rinkdamiesi aerobikos kilimėlį įvertinkite esminius kriterijus: iš kokios medžiagos jis pagamintas, koks kilimėlio storis ir kokie matmenys. Mes daugiausia dėmesio skiriame kokybei ir kliento sveikatai, tad mūsų asortimente yra tik tie kilimėliai, kurie pagaminti iš netoksiškų medžiagų. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės kilimėlius, pagamintus iš neopreno, NBR putos, PVC, polietileno ir kt. Paprastai kilimėlio storis yra 4 mm – to visiškai pakanka, kad sportuotumėte patogiai.

  ZemaKaina.lt kilimėlių kategorijoje – ir kilimėliai, skirti jogai. Rasite ir specialių alergiškiems žmonėms puikiai tinkančių ekokilimėlių.

  Suvyniotas aerobikos kilimėlis užima labai mažai vietos, todėl jį patogu sandėliuoti, transportuoti, neštis su savimi.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite geriausių gamintojų mankštai, aerobikai skirtus kilimėlius – rinkitės inSPORTline, Meteor, Spokey gaminius. Patikimi ir rinkoje pripažinimą pelnę gamintojai garantuoja aukščiausios kokybės prekes, todėl daug dėmesio skiriame gamintojų pasirinkimui ir į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją.

  Mankštos, aerobikos kilimėliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – pirkite greitai ir patogiai. Platus prekių pasirinkimas mūsų parduotuvėje leis išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkantį kilimėlį. Pirkti internetu kur kas greičiau nei įprastoje parduotuvėje, nes Jums nereikia skirti laiko kelionei po parduotuves, papildomai patirti išlaidų kurui ir pan. Jūsų užsakytas prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas, o dalis asortimento pristatoma itin operatyviai – vos per vieną darbo dieną. Savo el. parduotuvėje aerobikos kilimėliams dažnai taikome puikias akcijas, kurių metu už pirkinį galite mokėti net perpus pigiau!