Prekių katalogas

Sulankstomi masažo stalai (VIP serija)

 • VIP serijos sulankstomi masažo stalai - aukščiausia kokybė, už geriausią kainą:

  • užpildyti Hard-Foam puta, kuri savo formą išlaiko gerokai ilgiau nei standartinių pigių masažo stalų užpildas;
  • minkštoji danga yra 6 centimetrų storio, kuomet standartinių pigių masažo stalų dangos storis tesiekia 4 centimetrus;
  • medinės kojos yra nudažytos solidžia raudonojo vyno spalva;
  • pagalvėlės pagrindas yra pagamintas iš aliuminio, kuomet standartinių  masažo stalų pagrindas gaminamas iš plastmasės;
  • kampai yra užapvalinti, kas suteikia daugiau patogumo tiek masažuojamam žmogui, tiek masažuotojui.
 • Masažo stalų pasirinkimas platus, bet jei ieškote aukščiausios kokybės, maksimalaus komforto ir norite tai įsigyti patrauklia kaina, tuomet siūlome Jums mūsų asortimente pasidairyti VIP serijos sulankstomo masažo stalo.

  Sulankstomi masažo stalai (VIP serija) gali pasigirti puikiai formą išlaikančiais užpildais, tvirta ir ilgaamže konstrukcija, kur kas storesne nei įprastų masažo stalų minkštąja danga, garantuojančia Jūsų klientui didžiausią komfortą, taip pat ir užapvalintais kampais. Patrauklus estetiškas stalo dizainas tik papildo šio tipo masažo stalo turimų privalumų sąrašą. Sulankstomi masažo stalai (VIP serija) yra labai funkcionalūs, reguliuojami pagal poreikius, kliento ūgį ir kt. Jie labai patogūs ne tik klientui, bet ir pačiam meistrui.

  Rinkdamiesi įvertinkite savo poreikius ir atsižvelkite į tam tikrus masažo stalo parametrus, pavyzdžiui, kelios dalys sudaro masažo stalą, koks masažo stalo svoris (pastarasis kriterijus bus reikšmingas, jei masažo stalą reikės kartas nuo karto pernešti į kitą vietą, transportuoti), maksimali galima apkrova. Stalo forma ir spalva yra Jūsų skonio reikalas – galite derinti prie savo norų ar interjero spalvinės gamos. Praktiškumo požiūriu visi pasirinkimai bus geri, nes kokybiška stalo danga labai puikiai valoma ir, tinkamai prižiūrima, ilgai išlieka reprezentatyvi.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite tik puikaus gamintojo RestPro sulankstomus VIP serijos masažo stalus, pasižyminčius aukščiausia kokybe bei komfortu. Rinkoje pripažintas ir puikių atsiliepimų sulaukiantis gamintojas užima vienas aukščiausių pozicijų šiame masažo įrangos sektoriuje.

  Sulankstomi masažo stalai (VIP serija) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puikus būdas patogiai ir greitai įsigyti masažo stalą. Tai pirkinys, kurio neįsigysite bet kur, – reikės važiuoti į specializuotas masažo įrangos parduotuves, o tai kiek apsunkina prikimo procesą, nes reikia derintis prie parduotuvės darbo laiko, strateginės vietos, kadangi tokios paskirties parduotuvių nėra daug. Negana to, iškils masažo stalo transportavimo problema, nes ne į kiekvieną lengvąjį automobilį jis tilps. Siūlome mūsų parduotuvėje išsirinkti labiausiai tinkantį VIP serijos masažo stalą ir jį pristatysime Jums per 1–2 darbo dienas. Ar gali būti paprasčiau? Pirkimo procesas bus greitas ir patogus.