Lėto virimo puodas Tristar VS - 3920

 • Kodas: TR3920
  Kaina 5599
  6500 Sutaupykite 901
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 darbo dienos.

  Prekėms pagal užsakymą gali būti taikomas ir ilgesnis pristatymo terminas.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...


  Namuose po darbo trokštate sveiko ir šviežio maisto, bet nesijaučiate, kaip praleisti vakarą virtuvėje? Naudokite „Tristar slowcooker“ ir iš anksto paruoškite maistą. Maistas gaminamas lėtai lėto virimo aparate, todėl mėsa tampa sultingesnė ir išsaugomos sveikos maistinės medžiagos.

  Talpa : 4,5 L

  Gamintojas
 • Tristar - Olandijos kompanija, pirmaujanti smulkios ir virtuvinės buitinės technikos kategorijose, itin kokybiški ir modernaus dizaino produktai su 2 metų garantija

  Šio „Tristar“ lėto virimo aparato tūris yra 4,5 litro, todėl galite gaminti maistą visai savo šeimai ir patiekti malonų bei sveiką maistą.

  Sveikas maistas, turintis daugiau skonio
  Kadangi lėtas virėjas gamina maistą žemoje temperatūroje, maistinės medžiagos išsaugomos. Virkite skanų puodo kepsnį, pridėdami visus ingredientus, ir leiskite viryklei atlikti savo darbą. Idealu, kai neturite pakankamai laiko gaminti maistą, tačiau vis tiek norite pateikti sveiką maistą ant stalo. „Slowcooker“ turi skaitmeninį ekraną, kuriame galite reguliuoti daugybę parametrų, pavyzdžiui, laikmačio funkciją. Naudodamiesi šiuo nustatymu galite sureguliuoti laikmatį ir nuspręsti, kiek laiko ir kokią temperatūrą „slowcooker“ turi gaminti jūsų maistas. Tokiu būdu jūsų patiekalas nesudegins, o maistas visada bus visiškai paruoštas.

  Sau ar visai savo šeimai
  Dėl vidinės keramikinės 4,5 litro talpos galite pagaminti pakankamai maisto visai jūsų šeimai. Kai esate vienas ir jaučiatės valgydami jautienos troškinį, galite naudoti ir viryklę. Nes mažas porcijas taip pat galima virti. Tristar slowcooker šildymo parametrai yra skirtingi. Tokiu būdu galite paruošti troškinį per 3 valandas arba virti mėsą iki 10 valandų. Viryklė taip pat turi funkciją, kuri palaiko jūsų maistą šiltą. Jūsų maistas išliks sveikas ir šiltas, kol nuspręsite patiekti.

  Lengva valyti
  „Trister slowcooker“ turi keraminę vidinę keptuvę, kurią galite visiškai išimti, išvalyti ar patiekti. Išorinį nerūdijančio plieno korpusą taip pat lengva valyti. Drėgną rankšluostį galite lengvai išvalyti nuo maisto purslų.

  Kas yra dėžutėje:
  Tristar slowcooker, nuimama vidinė keptuvė, dangtis, rankinis

  Priežastys, kodėl verta pasirinkti „Tristar VS-3920 slowcooker“:

  Sveikas ir patogus maisto ruošimas visai šeimai be jokių pastangų
  Dėl lėto virimo proceso maistinės medžiagos ir skonis geriau laikosi, o mėsa išlieka sultinga
  Erdvi keraminė vidinė lėkštė su 4,5 litro talpa iki keturių porcijų maisto
  Lengva palaikyti šiltą funkciją, kad jūsų indas išliktų šviežias ir šiltas tol, kol jums patinka
  Saugu naudoti su neslystančiomis kojomis ir apsauga nuo perkaitimo

 • Jus taip pat gali dominti

  Lėto virimo puodas TRISTAR VS-3915
  Kodas: 8713016059710
  Kaina 3499
  4900 Sutaupykite 1401
  Lėto virimo puodas, Crocpot CSC027X-01
  Kodas: K 2004
  Kaina 13300
  15000 Sutaupykite 1700