Prekių katalogas

Plaunantis robotas siurblys Zyle ZY50RV, su savaiminio išsivalymo stotele

 • Plaunantis robotas siurblys Zyle ZY50RV, su savaiminio išsivalymo stotele

  Kodas: ZY50RV
  Kaina 76900 
  78900  Sutaupykite 2000 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 4 d. d.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  • esto3
  Skaičiuojama...
  i

  „Zyle“ plaunantis robotas – siurblys Jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis nepriekaištinga bei ilgai išliekančia namų švara.

  Gamintojas
 • „Zyle“ plaunantis robotas – siurblys Jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis nepriekaištinga bei ilgai išliekančia namų švara.

  Savaiminis siurblio išsivalymas

  Kad būtų dar patogiau, šis plaunantis robotas-siurblys turi savaiminio išsivalymo stotelę, kuri leis jam valyti namus be jokios Jūsų pagalbos ir nesirūpinti susiurbtų dulkių išpylimu, nešvaraus vandens keitimu bei šluosčių išplovimu ir išdžiovinimu. Savaiminio išsivalymo stotelėje, šis prietaisas viską padarys už Jus, o Jūs galėsite daugiau laiko skirti savo poilsiui.

  Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu

  Robotą-siurblį galėsite valdyti wi-fi ryšiu „Zyle WetBot“ mobiliojo telefono programėle, kurią galėsite parsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvės. Programėlės dėka galėsite paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo rėžimus iš bet kurios norimos vietos.

  Ant roboto-siurblio paspauskite įjungimo ir namų mygtukus ir palaikykite juos 3 sekundes. Išgirsite „Start Network Configuration“, o wifi indikatorius pradės mirksėti. Tai parodo, kad prietaisas perėjo į wifi ryšio konfiguracijos režimą. Atidarykite mobiliąją programėlę ir paspauskite „+”, kad pridėtumėte naują prietaisą.

  Suplanuotas namų valymas

  Kad būtų dar patogiau, savo mobiliojo telefono programėle galėsite susikurti valymo tvarkaraščius bei procedūras, net ir tuomet kai nebūsite namuose.

  Automatinis vandens keitimas, šluosčių valymas bei dulkių išsiurbimas

  Šis robotas – siurblys pats automatiškai nusibraižys valomos vietos brėžinį ir susiplanuos valymo kelius. Pirmiausiai yra valomi zonos kraštai palei sienas, tuomet zonos vidurys. Taip pat, esant poreikiui, galėsite nustatyti nevalymo zonas kiekviename kambaryje. Valymo metu robotas-siurblys automatiškai susiplanuos vandens keitimo, šluosčių valymo bei dulkių išsiurbimo intervalus ir viską atlikęs grįš į savaiminio išsivalymo stotelę.

  Pažangi kliūčių aptikimo technologija

  Pažangi kliūčių aptikimo technologija leis robotui-siurbliui dar tiksliau atpažinti bei aplenkti pasitaikančias kliūtis.

  Kambarių atpažinimo sistema

  Šis robotas-siurblys automatiškai atpažįsta skirtingus kambarius ir pats pasirenka reikiamą įsiurbimo galią bei siurbimo intensyvumą.

  Itin stipri įsiurbimo galia

  Šis robotas-siurblys pasižymi itin stipria – net 5000 Pa įsiurbimo galia, kurios dėka bus visiškai pašalinti visi ant Jūsų kilimų ar grindų esantys nešvarumai.

  Itin plonas prietaiso korpusas

  Šio roboto-siurblio korpusas yra itin plonas – vos 86 mm, tad jis tilps net ir į sunkiai pasiekiamas ir siauras vietas ir jas nepriekaištingai išvalys.

  Daugiakryptis valymo šepetys

  Šis robotas-siurblys turi daugiakryptį valymo šepetį, kuris reguliuoja savo aukštį priklausomai nuo valomų grindų bei įvairių paviršių.

  Plovimo šluosčių pasikėlimas iki 15 mm

  Priartėjus prie kilimo, roboto-siurblio šluostės pasikelia į viršų iki 15 mm, kad jo nesušlapintų.

  Besisukančios šluostės

  Dvi besisukančios šluostės sukasi 180 aps./min greičiu, siekiant užtikrinti precizišką kietų grindų dangų išvalymą.

  300 ml dulkių surinkimo talpykla

  Dėl 300 ml talpos dulkių surinkimo talpyklos su šiuo plaunančiu robotu - siurbliu susiurbsite ne tik dulkes, tačiau ir purvą, smėlį bei kitus nešvarumus.

  Itin talpi baterija

  5200 mAh ličio jonų baterija užtikrina itin ilgą nenutrūkstantį prietaiso veikimą. Robotas niekada nevalo tos pačios vietos dukart, todėl jo veikimas yra itin efektyvus.

  Plovimo režimas

  Į prietaiso vandens talpą įpilkite vandens, uždėkite šluostę, pasirinkite „Zyle WetBot“ mobiliojo telefono programėlėje norimą drėgmės lygį ir plovimo intensyvumo lygį ir jis ims plauti, o Jūs galėsite skirti laiko sau ir mėgautis nepakartojama švara bei gaiva namuose!

  Automatinis siurblio-roboto pasikrovimas

  Baigus valymą siurblys – robotas automatiškai sugrįš į stotelę ir pradės baterijos krovimą. Jums tereiks tik paspausti mygtuką, kad jis sugrįžtų į stotelę ir pradėtų krautis.

  Savaiminio išsivalymo stotelės naudojimas

  Į savaiminio išsivalymo stotelę dedami specialūs vienkartiniai talpos maišeliai. Dulkių maišeliui esant pilnam, programėlė jus apie tai įspės. Tiesiog atidarykite dangtelį ir išimkite dulkių maišelį kaip kiekvieno paprasto siurblio, bei pakeiskite jį nauju. Tai užtruks itin greitai ir jums daugiau nereikės nieko daryti, nes robotas automatiškai siurbs, įsikraus ir išpils susiurbtas dulkes į šią dulkių išpylimo stotelę.

  Miego režimas

  Siurbliui – robotui neatlikus jokių veiksmų per 10 minučių, jis įsijungs miego režimą ir apšviesti mygtukai ant savaiminio išsivalymo stotelės – užges. Paspauskite bet kurį mygtuką, kad robotą prižadintumėte.

  Apsauginis mygtukas nuo vaikų

  Siekdami, kad vaikai žaisdami netyčia neįjungtų prietaiso, galite įjungti apsauginį mygtuką mobiliojoje programėlėje arba paspaudus savaiminio išsivalymo stotelės ir namų mygtukus, laikant juos 6 sekundes. Įjungus šį režimą mygtukai ant roboto ir savaiminio išsivalymo stotelės neveiks.

  Techninės plaunančio roboto siurblio „Zyle“ savybės:

  Nominali galia: 72 W;

  Belaidis ryšys: 2.4 Ghz Wifi;

  dToF lazerinė navigacija;

  Nominali įtampa: 14.4 V;

  Baterijos talpa: 5200 mAh;

  Krovimo laikas: apie 7 val.;

  Didžiulė įsiurbimo galia: 5000 Pa;

  Grindų valymas, veikiant 10 N jėgai;

  Kliūčių aptikimo sistema;

  Dulkių talpyklos dydis: 300 ml;

  Itin plonas prietaiso korpusas: 86 mm;

  Savaiminis išsivalymas daugiafunkcėje stotelėje;

  Automatinis vandens talpyklos pripildymas švariu vandeniu;

  Automatinis plovimo šluosčių išplovimas ir išdžiovinimas;

  Automatinis roboto-siurblio vidurinio šepečio pakėlimas 10 mm;

  Roboto siurblio išmatavimai: 330 mm x 330 mm x 86mm;

  Svoris: 3,92 kg.

  Komplektacijoje yra: savaiminio išsivalymo stotelė, valymo šepetėlis, dulkių maišelis, maitinimo laidas, Hepa filtras, plovimo šluostės bei pakraščių valymo šepetėlis.

  Techninės savaiminio išsivalymo stotelės savybės:

  Nominali įtampa: 220 -240 V,

  Dažnis: 50-60 Hz;

  Krovimo įtampa: 20 V, 3 A;

  Galia šluosčių plovimo metu: 35 V;

  Galia dulkių išsiurbimo metu: 1000 W;

  Savaiminio išsivalymo stotelės išmatavimai: 272 mm x 402 mm x 400 mm;

  Šiukšlių maišelių dydis: 2 L;

  Švaraus vandens talpyklos dydis: 4 L;

  Nešvaraus vandens talpyklos dydis: 4 L.

 • Jus taip pat gali dominti

  Robotas siurblys Midea M7 Pro
  Kodas: 6956079711306
  Kaina 30999 
  39900  Sutaupykite 8901 
  Kaina 23500 
  27900  Sutaupykite 4400 
  Kaina 49900 
  55000  Sutaupykite 5100 
  Kaina 41900 
  44400  Sutaupykite 2500 
  Kaina 21944 
  Kaina 69900 
  79900  Sutaupykite 10000