Prekių katalogas

Oro ventiliatoriai

 • Karštomis vasaros dienomis ieškome vėsesnių patalpų. Tačiau tai ne visad įmanoma, pavyzdžiui, kai darbo kabinetas yra pietinėje pastato pusėje. Diskomfortą sumažinti jums padės ventiliatoriai, oro vėsintuvai. Išsirinkite dabar!
   

  Ventiliatorius Ravanson WT-1040
  Kodas: AGDRAVWEN0010Z
  Kaina 2099
  2499 Sutaupykite 4 
  Ravanson WT-1023 ventiliatorius
  Kodas: AGDRAVWEN0015Z
  Kaina 1699
  21  Sutaupykite 401
  Ventiliatorius ZELMER ZTF0300
  Kodas: AGDZELWEN0006
  Kaina 32 
  39  Sutaupykite 7 
  Adler AD 7304 White
  Kodas: AGDADLWEN0006
  Kaina 2599
  29  Sutaupykite 301
  Profi Care PC-VL 3064
  Kodas: AGDPFCWEN0002
  Kaina 54 
  65  Sutaupykite 11 
  Kaina 125 
 • Už lango lepinanti saulė dažniausiai nuteikia maloniai ir tikrai praskaidrina nuotaiką, bet paprastai patalpose gražiais, šiltais ar net karštais orais būna ne taip malonu – vargina karštis, tvankumas. Išeitis yra ir ji labai paprasta – oro ventiliatoriai, efektyvūs oro vėsintuvai, padėsiantys jaustis komfortiškai, darbingai.

  Nusprendę įsigyti oro ventiliatorių pirmiausia priimkite sprendimą, kokio tipo ventiliatorius Jums reikalingas. Paprasčiausi, nedideli ir kompaktiški yra ant stalo pastatomi ventiliatoriai. Šio tipo ventiliatoriai, turintys mažą stovą, gali būti statomi ir ant grindų. Jie paprastai skirti vienam žmogui, nedidelei erdvei atvėsinti. Toks ventiliatorius lengvas, jį paprasta pernešti į kitą vieną.

  Didesnei patalpai atvėsinti labai geru pasirinkimu bus oro ventiliatoriai su stovu, dažniausiai besisukantys aplink savo ašį, galintys pakreipti oro srovę reikiama linkme. Tokie ventiliatoriai yra galingesni už stalinius, privalumo suteikia ir tai, kad stovo aukštis yra reguliuojamas.

  Bokšto tipo ventiliatorius atrodo labai moderniai, todėl puikiai įsilies į šiuolaikišką interjerą ir efektyviai vėsins orą net labai didelėse patalpose.

  Galimybė keisti greičio režimus bus naudingas prietaiso privalumas. Dar daugiau galimybių ir aukščiausio lygio komforto suteiks laikmatis, nuotolinis prietaiso valdymas pulteliu.

  Jei ventiliatorių statysite miegamajame ar kitoje zonoje, kur prioritetas yra tyla, ramybė, tuomet įvertinkite veikiančio prietaiso skleidžiamo triukšmo lygį.

  Kokybė yra esminis mūsų veiklos principas, kurio besąlygiškai laikomės visose veiklos srityse. Ne išimtis ir gamintojų pasirinkimas – prioritetą teikiame puikų vardą užsitarnavusiems ir klientų labai teigiamai vertinamiems gamintojams, tad mūsų asortimente Jūsų laukia Fakir ir Tristar oro ventiliatoriai, oro vėsintuvai.

  Oro ventiliatoriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra labai geras pirkimo būdas, kai kokybišką ir naudingą daiktą perkate greitai, patogiai bei neretai patrauklia kaina. Jei nuspręsite pirkti internetu, nereikės važiuoti į parduotuves, rinktis, stovėti eilėse ar dar blogiau – eismo spūstyse. O kur dar išlaidos kurui ir sugaištas laikas, kurį verčiau skirkite sau, šeimai, draugams ar turiningam laikui. Pirkite internetu išsirinkite norimą prekę ir mes ją pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas!