Konvekcinės krosnelės, mini orkaitės

  • Aukštos kokybės elektrinės ant stalo pastatomos orkaitės su grilio iešmu, grotelėmis ir kepimo skarda. Orkaitės pagalba yra galimybė paruošti skrudintą mėsą, kepti pyragus ir paruošti kitus patiekalus, kuriems reikalinga aukšta temperatūra. Elektrinė krosnelė - mini orkaitė, tai puikus pagalbininkas virtuvėje, puikiai tinka taupantiems vietą, lengvai transportuojama.

  • Konvekcinės krosnelės, mini orkaitės – puikūs prietaisai, idealiai tiksiantys tiems, kurie stokoja vietos savo virtuvėje įprastai viryklei, taip pat tiems, kurie gardžiu maistu nori mėgautis sodo namelyje ar net gamtoje – visur, kur nėra stacionarios orkaitės. Paprastai nešiojamos orkaitės turi iešmą grilio patiekalams, kepimo skardą ir groteles, todėl užtikrina plačias maisto gaminimo galimybes. Įsigykite nešiojamą orkaitę ir lepinkitės gardžiais mėsos patiekalais, kvapniais pyragais, sočiais daržovių apkepais bei daugeliu kitų patiekalų.

    Svarstydami, kokį prietaisą pasirinkti, vertinkite jo galingumą, talpą (atsižvelkite į tai, keliems asmenims dažniausiai bus gaminama), svorį bei matmenis, jei orkaitę transportuosite. Patogumo ir papildomų galimybių naudojantis prietaisu suteiks laikmatis, reguliuojamas termostatas, indikacinė lemputė, konvekcija, vidinis apšvietimas, neslystančios kojelės ir kt. Prioritetą teikite kokybišką kaitinimo elementą, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno, turinčioms orkaitėms – tokia neabejotinai bus patvari, patikima. Laikmačio funkcija labai naudinga, jei gamindami norite atlikti ir daugiau darbų namuose. Laikmatis užtikrins, kad net pamiršę, jog gaminate, maisto nesudeginsite ir neperkepsite.

    Rinkdamiesi prietaisą atkreipkite dėmesį į funkcijas ir įvertinkite asmeninius poreikius – kokios iš funkcijų Jums aktualios ir reikalingos. Konvencinės krosnelės, mini orkaitės paprastai turi nemažai funkcijų, pavyzdžiui, tik viršutinis kaitinimas, viršutinis kaitinimas su ventiliatoriumi, viršutinis ir apatinis kaitinimas, apatinis kaitinimas su ventiliatoriumi ir kt.

    Gamintojų pasirinkimas – vienas esminių procesų mūsų veikloje, kuriam skiriame daug atidumo ir laiko. Siekiame atrinkti tik geriausiųjų produkciją, kad savo klientams siūlytume vien kokybiškus ir patvarius gaminius. Rinkitės G3Ferrari, Adler, Ariete, Camry, Caso, Princess, Steba, Tristar nešiojamas orkaites. Visi gamintojai rinkoje pelnę pripažinimą ir vertinami dėl kokybiškų gaminių, atsakingumo.
    Konvekcinės krosnelės, mini orkaitės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės iš plataus asortimento ir mėgaukitės maisto gaminimu. Ieškodami mini orkaitės negaiškite daug brangaus laiko važinėdami po įprastas prekybos vietas. Geriau įvertinkite savo poreikius ir, atsižvelgdami į juos, pasirinkite norimą nešiojamą orkaitę mūsų el. parduotuvėje. Negana to, čia naudositės šauniomis akcijomis, sutaupysite ir nesirūpinsite prekės atsiėmimu – pristatysime pirkinį per 1–2 darbo dienas.