Prekių katalogas

Augantys stalai vaikams

  • Prekių nėra.
  • Stalas vaikui – ne šiaip eilinis baldas kambaryje, bet viena esminių vaiko darbo priemonių, jo saugios ir komfortiškos aplinkos dalis, tad renkamas jis turi būti itin atsakingai. Juo labiau dėl to, kad stalas turi didelės įtakos besiformuojančiai vaiko laikysenai. Žinome, kad jis turi atitikti vaiko ūgį. Bet vaikai auga labai sparčiai, tai reiškia, kad kas kelerius metus ar net dažniau reikia investuoti į naują stalą? Visiškai ne, nes mūsų el. parduotuvėje yra sprendimas – augantys stalai vaikams.

    Stalai, pelnytai vadinami transformeriais, yra labai praktiški ir funkcionalūs, tiksiantys vaikams nuo kelerių iki keliolikos metų. Priklausomai nuo vaiko ūgio, reguliuojamas stalo aukštis suteikia galimybę stalą pritaikyti prie konkretaus vaiko, kad tiktų jam idealiai. Galimybė reguliuoti stalviršio pakreipimo kampą suteikia daugiau komforto skaitant, rašant ir pan. Papildoma vieta knygoms ir kitiems reikalingiems daiktams (rašymui, piešimui, skaitymui) pasidėti yra stalčius, neužimantis daug papildomos vietos, bet suteikiantis galimybę reikalingiausius daiktus laikyti šalia.

    Mūsų parduotuvėje – įvairių dizainų ir spalvų vaikams skirti augantys stalai yra labai šiuolaikiški, tiksiantys bet kokiam vaiko kambario interjerui. Stalų gamybai naudojamas tvirtas plienas ir aukštos kokybės plastikas užtikrina baldų ilgaamžiškumą, patvarumą bei ilgai išliekančią reprezentatyvią išvaizdą.

    FunDesk stalai vaikams – kokybė ir patikimumas. Produkciją mūsų el. parduotuvės asortimentui renkamės itin atsakingai, didelį dėmesį skiriame gamintojų atrankai, tad užtikriname, kad mūsų asortimente rinksitės tik iš geriausių baldų vaikams.

    Augantys stalai vaikams internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patogus pirkimo procesas, spartus prekių pristatymas. Stalų, skirtų vaikams, pasirinkimas rinkoje nemažas. Bet pagalvokite, kam važiuoti po parduotuves rinktis stalo, jei galite greitai ir patogiai įsigyti internetu? Jei dabar pagalvojote, kad stalą vaikui reikia tarsi pamatuoti, tai turime Jums puikų sprendimą – augantys stalai, užtikrinsiantys, kad stalas tiks įvairaus ūgio vaikams. Rinkitės mūsų el. parduotuvės asortimente patikusį stalą ir po 1–2 darbo dienų jau galėsite juo naudotis – pristatysime tiesiai į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu. Ar gali būti paprasčiau?